Announcement

1- The 7th Phnom Penh International Half Marathon will be held on June 18, 2017 at in front of the Royal Palace, Thank you. inOn Sunday of March 5, 2017 in Preah Sihanouk Province will hold the International Hafl Marathon, On February 12 , 2017 , The women and sport commission collaborated with the National Olympic Committee of Cambodia held the FUN RUN at Koh Pich which named "Run for Love" .The Event of the 2nd Ultra Marathon Ankor will start from 21 to 22 January 2017 in Siem Reap Province.1/The Event of the Sea Festival will take place on 23,24,25 December, 2016 which will be held in Preah Sihanouk Province, This Event is organising up by the Ministry of Tourism and the National Olympic Committee of Cambodia (NOCC).

Visitor

Today:

439


Online:

40


Total:

1620390


Social Network
Sharing
Sponsor
Description
ប្រកួតកីឡាតុងហ្គីលមូដូជើងឯកជាតិឆ្នាំ២០១៧
By: Rosa​ | 2 months ago

ការប្រកួតកីឡាតុងហ្គិលមូដូជើងឯកជាតិឆ្នាំ២០១៧ដេលចាប់ផ្ដើមពីថ្ងៃទី១៥មកនោះបានបញ្ចប់ ហើយនៅថ្ងៃទី១៨មិថុនា ។

 

នេះជាការប្រកួតជើងឯកជាតិលើកដំបូងហើយក្រោមការចំណាយដោយក្រសួងអប់រំយុវជននិងកីឡា ។មាន ក្លិប សមាគមចំនួន១១ដែលមានកីឡាករចំនួន៩០នាក់ និង កីឡាការិនីចំនួន៣១នាក់ចូលរួមប្រកួត ។ ចំពោះវិញ្ញាសា ដែលដាក់ឲ្យប្រកួតមានការសំដែងមេគុនបុរស-នារី២នាក់ ការសំដែងមេគុនកុមារ ៣ នាក់ និង ការសំដែងជាក្រុម ក្នុងមួយក្រុមៗមាន៤នាក់ ។

 

ចំពោះវិញ្ញាសាប្រយុទ្ធវិញសម្រាប់នារីមានប្រភេទទម្ងន់៤៥គីឡូក្រាម ៥០គីឡូក្រាម៥៥គីឡូក្រាម៦០គីឡូ ក្រាម និង ទម្ងន់សេរី ។ សម្រាប់វិញ្ញាសាប្រយុទ្ធបុរសវិញមាន៥៥គីឡូក្រាម ៦០គីឡូក្រាម៦៥គីឡូក្រាម ៧០គីឡូ ក្រាម និង ទម្ងន់សេរី ។

 

ចំពោះលទ្ធផលចំណាត់ថ្នាក់នោះវិញ្ញាសាសំដែងឯកត្តជនបុរសមេដាយមាសកីឡាករញ៉ិល យុអ៊ីលក្លិបបញ្ញា សាស្ត្រ ។ ឯកត្តជននារីមេដាយមាសកីឡាការិនីហុង គឹមហួយមកពីក្លិបបញ្ញាសាស្ត្រដែរ ។ វិញ្ញាសាប្រយុទ្ធទម្ងន់ ៤៥គីឡូក្រាមនារីមេដាយមាសកីឡាការិនីហុង គឹមហួយក្លិបបញ្ញាសាស្រ្ត ។ប្រយុទ្ធទម្ងន់សេរីបុរសមេដាយមាស កីឡាករញ៉ិល យុអ៊ីលក្លិបបញ្ញាសាស្ត្រ ។

 

វិញ្ញាសាសំដែងបច្ចេកទេសពិសេសបុរស-នារីមេដាយមាសក្លិបបញ្ញាសាស្រ្ត មេដាយប្រាក់ក្លិបWestern និង មេដាយសំរិទ្ធក្លិបដូនពេញ ។វិញ្ញាសាសំដែងជាក្រុម ៤ នាក់មេដាយមាសក្លិបបញ្ញាសាស្រ្ត មេដាយប្រាក់ក្លិប បញ្ញាសាស្រ្ត និង មេដាយសំរិទ្ធក្លិបដូនពេញ ។វិញ្ញាសាសំដែងជាក្រុមកុមារមេដាយមាសក្លិបបញ្ញាសាស្រ្ត មេដាយ ប្រាក់ក្លិបYMCA និង មេដាយសំរិទ្ធក្លិបសុវណ្ណផភូមិ ។

 

វិញ្ញាសាប្រយុទ្ធបុរសទម្ងន់៥៥គីឡូក្រាមមេដាយមាសកីឡាករសេង ពិសាខបូព្រឹក្សក្លិបបញ្ញាសាស្ត្រ ។វិញ្ញា សាប្រយុទ្ធទម្ងន់៦០គីឡូក្រាមបុរសមេដាយមាសកីឡាករអាន ច័ន្ទវឌ្ឍនៈ ក្លិបបញ្ញាសាស្រ្ត ។ប្រយុទ្ធទម្ងន់៦៥គីឡូ ក្រាមបុរស មេដាយមាសកីឡាករឃុន លឹមឡេងក្លិបបញ្ញាសាស្រ្ត ។ប្រយុទ្ធទម្ងន់៧០គីឡូក្រាមបុរសមេដាយមាស កីឡាករលីន បូណាក្លិបពន្លឺអានាគតកុមារ ។

 

ប្រយុទ្ធទម្ងន់៥០គីឡូក្រាមនារីមេដាយមាសកីឡាការិនីសេង គឹមយូរក្លិបបញ្ញាសាស្រ្ត ។ប្រយុទ្ធទម្ងន់៥៥គីឡូ ក្រាមនារីមេដាយមាសកីឡាការិនីស៊ីថា ស្រីលីនក្លិបបញ្ញាសាស្រ្ត ។ ប្រយុទ្ធទម្ងន់៦០គីឡូក្រាមនារីមេដាយមាសកីឡា ការិនីស្រ៊ុន លីនដាក្លិបដូនពេញ ។ប្រយុទ្ធទម្ងន់សេរីនារីមេដាយមាសកីឡាការិនីសេង គឹមឈុនក្លិបបញ្ញាសាស្រ្ត ។

 

ចំពោះវិញ្ញាសាប្រយុទ្ធជាក្រុមកុមារាអាយុក្រោម១៤ឆ្នាំវិញនោះមេដាយមាសបានទៅក្លិបបញ្ញាសាស្រ្ត មេ ដាយប្រាក់ក្លិបដូនពេញ និង មេដាយសំរិទ្ធក្លិបដូនពេញដែរ ។


peternak hebat Download Rpp dan Silabus Leh Uga Download Lagu Kay Mp3 Kay Media Hosting Murah Jasa Rekber